O mnie


Cześć jestem Patrycja.
Obecnie jestem mamą mieszkającą w UK i chcącą powrócić w polskie strony. Poszukuję swojej drogi życiowej. Jak narzekająca Polka, nie jestem zadowolona z pracy jaką mam (choć w sercu czuję, że ją lubię), a poszukująca swojej drogi zawodowej, którą bym pokochała i umiała się z niej utrzymać.
Mam wiele zainteresowań i pasji, niemal co jakiś czas inspiruje się czymś nowym, niestety pomimo tego nie czuje się najlepsza w jednej konkretnej dziedzinie.

Lubię coś zmieniać, w moim domu niemal cały czas są jakieś zmiany, z reszta na blogu również, (pewnie ta strona „o mnie” tez się za niedługo zmieni).
Lubię podróżować, czytać ciekawe książki, chodzić na długie spacery, spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Wolę góry niż morze i kawę zamiast herbaty, uwielbiam czekoladę i... ostatnim czasem odnoszę wrażenie, że chętniej zakotwiczyłabym się gdzieś w miłej, małej mieścinie, by wieść spokojne i rodzinne życie... (ciekawe czy dałabym radę). W każdym bądź razie chcę się gdzieś zakotwiczyć na dłużej. W Polsce :)


Jestem otwarta na wszelką współprace, 
warunek jest jedynie taki, by była ona związana z tematyką bloga. 

 Skontaktować się można ze mną na:

domowo158@gmail.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...