sobota, 12 września 2015

Pokoik dla baby girl - kolor żółtyNie potrafię się zdecydować. W tamtym pokoju zostanie pewnie szafa i te półki na książki, które wewnątrz są żółte, biurek nie będzie, a ta śmieszna toaletka jeszcze nie wiem, ale na jej miejsce się nic nie zmieści, więc możliwe, że tak zostanie. Nic poza tym tam nie ma.

Planuję więc zakupić:
łóżeczko+materac, komodę + przewijak, fotel, zasłonkę, dywanik.

Myślę także o:
półka na zabawki i figurki, stoliczek z lampką lub wysoka lampka, pudełka na przybory bądź taki przybornik do powieszenia, spodobały mi się także te pompony oraz baldachim do łóżeczka.

Zastanawiam się nad:
dokupieniem jednej części szafy, aby schować tam ten kosz na pranie, ale będzie to też dobre miejsce na wanienkę, żelazko, deskę do prasowania i inne rzeczy.
Oraz nadal nad KOLOREM!
Pomyślałam już o żółtym wraz z takim pudrowym różem lub koralowym, ale nie jestem do końca przekonana... Na większości zdjęć z aranżacjami kolor ścian jest specjalnie dostosowany, a u nas pozostanie chyba ten "żółtawy"... Oto kilka ciekawych inspiracji zawierających kolor żółty (wraz z drugą barwą bliską memu sercu) w pokojach dziecięcych, a także ciekawe zastosowanie żółci, czym można się zainspirować do stworzenia własnego projektu. (Pomijam połączenia z szarością, dlatego, że nie jestem tym zainteresowana).