czwartek, 22 czerwca 2017

Kącik Świętopełka

Tym razem za przygotowania na nadejście nowego członka rodziny zabrałam się zdecydowanie zbyt późno. Kilka ostatnich tygodni chodziłam już nakręcona i zestresowana, czy czasami czegoś jeszcze nam brakuje lub może o czymś zapomniałam. Niby tym razem już bardziej wiem jak się zorganizować, bo doświadczenie zdobyłam rok temu przy córce i chyba tu jest problem - podeszłam do tego zbyt luzacko. Tak więc dziś sypialniany kącik Świętopełka, a tak na prawdę Dawidka :)

Ponownie zdecydowaliśmy się na kosz mojżeszowy. Dobrze sprawdził się przy córce, zresztą to ten sam. Szafeczka nocna tymczasowo stała u nas gdzie indziej, ale tutaj dobrze się sprawdzi jako podręczny stolik, na którym poukładam potrzebne przedmioty. Z pewnością przydadzą się pieluszki, chusteczki nawilżające i na 100% woda do picia. Dla mnie oczywiście.

Jeśli chodzi o barwy stymulujące rozwój noworodków, czyli biały i czarny, nie przygotowałam nic nowego. Może sprawdzi się obraz na ścianie tak jak przy córce, a jeśli nie wykombinuję coś na szybko. Tym razem możliwe, że będzie to coś białego przyczepionego do zasłon, których rok temu tutaj nie było.

Córka urodziła się kiedy noce w ciągu roku były niemal najdłuższe, a teraz synek kiedy noce są niemal najkrótsze, dlatego trzeba było pomyśleć o czymś zaciemniającym sypialnię, aby było mi też łatwo odpoczywać. Nie bardzo umiem spać przy zaświeconym świetle, więc szare zasłony, które wisiały jeszcze kilka tygodni temu w salonie, przeniosłam tutaj. Spełniają doskonale funkcję zaciemniającą.


A tymczasem znikam. Teraz rzadziej będę odwiedzała Wasze blogi i odpowiadała na komentarze. Wrzucę kilka postów, które zdążyłam przygotować jakiś czas temu, ale z czasem zacznę pisać na bieżąco :)Pozdrawiam gorąco,
Patrycja


14 komentarzy:

 1. To cudowna wiadomość, moje wielkie gratulacje !!! Życzę wam dużo zdrówka, aby synek dobrze się chował. Kosz mojrzeszowy bardzo mi się podoba.
  Pozdrawiam cieplutko !

  OdpowiedzUsuń
 2. W takim koszu maleństwu będzie miło i przytulnie. Serdecznie gratuluję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. WOW Kochana :) Gratuluję :)
  Zajmuj się dzidziusiem - rozkoszuj tymi chwilami !
  Pozdrawiam - buziaki dla Was!

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj na świecie Maluszku:)
  Gratulacje!!!

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego dobrego dla całej waszej rodziny :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wyjątkowy kącik dla Dawidka. :)
  Powodzenia! ;)
  ~Wer

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje :)
  Bardzo przytulny pokoik, życzę Ci radości z macierzyństwa ;*

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczny chłopczyk:) Gratuluję i życzę dużo zdrówka dla Was wszystkich i samych przespanych nocy:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kochana dużo zdrówka dla Ciebie i nowego człowieczka :) Witamy!!!!!
  A kosz cudny :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Dziękuję wszystkim za gratulacje i życzenia :*

  OdpowiedzUsuń
 11. Cudowny :) Gratulacje dla szczęśliwych rodziców

  OdpowiedzUsuń
 12. Najserdeczniejsze gratulacje! Teraz czas na wagę złota :)

  OdpowiedzUsuń