czwartek, 8 lutego 2018

W najbliższym czasie

Ostatni wpis powstał bardzo prędko. To dlatego, że przygotowywałam inny, ale nagle postanowiłam go nie publikować. Nie lubię gadać zbyt wiele o sobie, dlatego zmieniłam ostatnio kurs. Dziś chciałabym to nadrobić. Wpis miał nieco prywaty charakter, a teraz nawet co nie co do tego dorzucę:
Ostatnio mnie tutaj mniej, ale to przez to, że sporo się wokół mnie dzieje. Planuje to w najbliższym czasie nadrobić i prawdopodobnie powstanie kilka wpisów edukujących i inspirujących, ale dodatkowo zawierających ogromną część mojego prywatnego życia i ostatnich wydarzeń.


Od świąt co tydzień mam jak nie święta to rodzinną imprezę, więc sporo się działo. Pomału chcę też wracać do pracy. A raczej jej szukać, bo żadnego powrotu nie ma. Zapragnęłam też wziąć sprawy w swoje ręce i myślę o własnej działalności. Jednak mam wiele obaw i czasami tracę odwagę, innym zaś razem mam wiele nowych pomysłów. Dawidek jest jeszcze malutki (zresztą córka także), więc nie spieszę się z tym nigdzie.

W ostatnich miesiącach zajęłam się mocno tworzeniem własnej strony wizytówkowej. Jest ona pod inną nazwą i mam mieszane uczucia do takiego rozwiązania, ale dopiero czas pokarze jak się to sprawdzi. Korzystając więc z okazji zapraszam Was na niezwyklemiejsce.pl.

Zdjęcia, które się na niej znajdują zostały wykonane przez Budzik studio podczas kursu  Dekorator wnętrz w Educoncept, który odbyłam końcem zeszłego roku. Na stronie także będą się pojawiać wpisy i będę Was o tym informować tutaj lub na moim funpage'u niezwykłe miejsce. Na razie pojawił się jeden post Home stager a projektant wnętrz – czy to to samo?

Na blogu za niedługo pojawi się wpis o tym jak wybrać gotowy projekt domu ze strony internetowej, aby najbardziej trafiał w nasze gusta. A także wpisy o naszym nowym mieszkaniu - własnym! Cudownie! Ogromnie się cieszę, choć to całkiem inne mieszkanie niż szukaliśmy.

A dziś poniżej kilka kwiatowych moich dzieł z ostatniego miesiąca, a także koncepcja na salon i przedpokój mieszkania w Bytomiu. Z przyszłych ciężkich zadań mam też do zaliczenia nowe fajne zdjęcie profilowe, ale jestem strasznie samokrytyczna, przez co nic mi się nie podoba… Mam też nadzieję, że wpisów znów będzie nieco więcej, choć raczej będą miały mniej wyposażenia fotograficznego.


 Impreza córki:
Impreza syna:
Jeden z moich pochłaniaczy czasu:


Na koniec koncepcja salonu i przedpokoju w dwupokojowym mieszkaniu. Jego właścicielka jednak dobrze wie czego chce, a przynajmniej jeśli chodzi o salon. Tutaj postanowiłam pomóc jej dobrać tylko kilka dodatków. W długim przedpokoju zaś zaproponowałam kilka ciekawych rozwiązań i produktów. Postaram się także zrobić krótki osobny wpis na ten temat, ale tutaj nic nie obiecuję.
A jak Wam upływa druga połowa zimy? Czujecie już wiosnę?


Pozdrawiam,
Patrycja

10 komentarzy:

 1. Mam nadzieję, że uda Ci się rozkręcić swój biznes. Ja aktualnie też poszukuję pracy.
  My z mężem wybieraliśmy gotowy projekt domu z internetu i było to nie lada wyzwanie, ale się udało. Obecnie jest u architekta, który go adaptuje :)

  OdpowiedzUsuń
 2. pięknie przystrojone stoły :) trzymam kciuki za to żeby wszystkie plany poszły po Twojej myśli :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja jeszcze wiosny nie czuję, aczkolwiek powoli wprowadzam do domu :)
  Śliczne dekoracje kwiatowe :)
  Niech pomysłów Ci nie brakuje, i na pewno w końcu znajdziesz zajęcie zarobkowe, które będzie także Twoją pasją, a potem niech się kręci :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie udekorowane stoły królowały na imprezach Twoich pociech :) Cudowny torcik. Twój pochłaniacz czasu jest uroczy, tak słodko śpi :) Mam nadzieję, ze uda Ci się realizować wszystkie plany !
  Pozdrawiam ciepło:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Rozkwitu biznesu i życzliwych ludzi po drodze Ci życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Do wiosny niestety jeszcze daleko, a niektórzy z nas chyba nadal tkwią w jakimś zimowym letargu. :( U Ciebie jednak czuć wiosnę, przynajmniej te piękne kompozycje kwiatowe na to wskazują! Z kolei pomysł na salon wygląda bardzo efektownie, szczególnie piękne są zasłony - ten odcień zieleni pasuje do każdej pory roku i jest bardzo optymistycznym akcentem. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Powodzenie w osiąganiu wymarzonych celów!

  OdpowiedzUsuń
 8. potrzebuje wiosny i wchetnie bym postawila takie wiaty na stole

  OdpowiedzUsuń
 9. Trzymam kciuki i życzę by udało się osiągnąć wymarzony cel:)
  Piękne zdjęcia, szczególnie podobają mi się kwiaty:)

  OdpowiedzUsuń
 10. pochłaniacz czasu najukochańszy! <3

  OdpowiedzUsuń