poniedziałek, 20 lipca 2020

Projekt mieszkania na flipa

Postanowiłam ostatnio udzielać się tutaj rzadziej, ale za to pisać coś ciekawszego, a nie takie lanie wody, byleby pojawił się wpis. Dzisiaj pokaże wam projekt mieszkania na flipa. Nie wiadomo jeszcze czy będzie sprzedawana czy wynajmowane. Bo ze względu na analizę rynku nieruchomości w okolicy np. ze sprzedażą może nie pójść łatwo, a w remont zainwestować trzeba.

 

 

Co to za mieszkanie

Mieszkanie jest dwupokojowe w powiecie wodzisławskim w województwie śląskim. Usytuowane na parterze. Osoby jakie prawdopodobnie się nim zainteresują to single lub pary z najbliższej okolicy.

 

Mieszkanie na flipa

W mieszkaniu na flipa należy zadbać o to by wnętrza odpowiadały największej ilości osób. Powinny być jasne, przestronne, czyste. Kwiaty zawsze pięknie udekorują mieszkanie i pokażą w nich życie, podkreślą to, że wnętrza są atrakcyjne. Warto rzucić na sofę i łózko poduchy i koce, które pokażą , ze w mieszkaniu można odpocząć. Zapach lub widok jedzenia (np. cytryny) da odbiorcy znak, ze to rodzinne wnętrza, w których można zamieszkać. Na wizualizacjach nie ma tego wszystkiego. Na nich ważna jest kolorystyka i dobór materiałów.Dwie wersje aranżacyjne

Poniżej aktualny rzut mieszkania. Kuchnia jednak znajduje się zbyt daleko od salonu, dlatego wersja druga łączy kuchnię z salonem burząc część ściany (pomiędzy kuchnia a sypialnią.  drugiej opcji jest też wydzielona garderoba, która w naszych czasach ułatwia utrzymywanie porządku i ładu w domu.
Moodboardy


Pierwsze zajawki na styl i kolory:

 

Moodboard mieszkania zbiorczy, a poniżej pojedyncze na pomieszczenie.
 

Wizualizacje

  

Na koniec jedno gdyby była burzona ścianka. Choć już wiadomo, ż eta opcja nie będzie realizowana. 

Jak myślicie… ile mogłoby kosztować tak urządzone mieszkanie w waszej okolicy?

Pewnie będzie bardzo rozbieżna skala cenowa 😉

 

Pozdrawiam,

Patrycja

  


6 komentarzy:

 1. Jest to pomieszanie stylu skandynawskiego z loftowym. Bardzo nowoczesne i przy tym przytulne. Szarości królują od ostatnich kilku sezonów i długo jeszcze z nami pozostaną. Zwracajmy uwagę z tego z jakich materiałów są wykonane meble, czy są łatwe w utrzymaniu i czyszczeniu, dzięki czemu dłużej będą wyglądać jak nowe.

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy raz spotykam się z projektem o nazwie "na flipa" troche przypomina styl skandynawski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Na flipa" potocznie oznacza, że jest to mieszkanie z przeznaczeniem na sprzedaż w celach zarobkowych. A styl faktycznie skandynawski ;)

   Usuń
 3. To juz bardzo indywidualna kwestia. Jeśli zależy Wam na skutecznym podejściu do tego tematu, to powinniście dobrze zastanowić się nad tym, jaki styl ma królować w mieszkaniu. W https://www.filo-shop.pl/sklep/dla-dzieci/lozka-dzieciece/lozko-domek/lozko-domek-krzywy-daszek-albi macie dostęp do niesamowitych mebelków, które dają świetny efekt!

  OdpowiedzUsuń
 4. Projekt prezentuje się bardzo ciekawie

  OdpowiedzUsuń
 5. Witam wszystkich, Nazywam się Aisha Safa Sadat i jestem tutaj, aby świadczyć o dobrych uczynkach BABA NOSA UGO w świątyni Karnataka, ponieważ moje szczęście zostało przywrócone, jestem żonaty od około 23 lat, doszło do punktu, gdy mój mąż zaczął zachowywać się dziwnie, a potem zostawił mnie i nasze dwoje dzieci dla innej kobiety na ponad 6 miesięcy, nigdy nie wiedziałem, że ma romans z inną kobietą, ta kobieta chce odebrać moje szczęście i wszystko, na co pracowałem, czułem się jak kończąc to wszystko. Szukając rozwiązania, natknąłem się na kilka świadectw dotyczących Spellcaster w Internecie.
  Niektórzy zeznali, że sprowadził z powrotem ich byłego kochanka, niektórzy zeznali, że rozwiązuje on wszelkiego rodzaju problemy duchowe, leki ziołowe na choroby takie jak fybroid, astma, choroby przenoszone drogą płciową, choroby nerek, cukrzyca, zaburzenia erekcji, wygrana na loterii. Nigdy nie wierzyłem w czarodziejkę, ale nie miałem wyboru, ponieważ szukałem rozwiązania wszędzie, więc dostałem e-mail od BABA NOSA UGO z Testimonies online i postanowiłem spróbować.
  Skontaktowałem się z nim przez e-mail i wyjaśniłem mu swój problem, powiedział mi, co muszę zrobić, a ja zrobiłem tak, jak polecił, przygotowałem coś dla mnie i większość rzeczy zrobiłem sam, właściwie wątpiłem, kiedy mi powiedział że powinnam się spodziewać dobrych wiadomości, minęło niespełna 7 dni, kiedy mój mąż zadzwonił do mnie po tak długim czasie. Wrócił przepraszając i prosząc o wybaczenie, wszystko było jak sen, wybaczyłem mu i teraz jesteśmy szczęśliwsi niż kiedykolwiek wcześniej.
  Chcę bardzo podziękować BABA NOSA UGO za jego życzliwą pomoc, nigdy nie spodziewałem się tak wspaniałej pracy duchowej i nie przestanę dzielić się jego świadectwami. Jeśli masz jakiś problem duchowy i szukasz prawdziwego i autentycznego Czarodzieja, skontaktuj się z BABA NOSA UGO, a będziesz zadowolony, że to zrobiłeś.

  E-mail: nosaugotemple@gmail.com

  WhatsApp: +33753216802

  https://karnatakatemple.wixsite.com/karnataka

  OdpowiedzUsuń