poniedziałek, 10 kwietnia 2023

Paryż...

4 stolice do których bym chętnie powróciła:

Paryż, Kopenhaga, Edynburg, Praga

 

 

Paryż:

 

 
 


 
 

 
 
 
 
 
 
 

 
 
 

5 komentarzy:

 1. nie spodziewałam się tu wpisu podróżniczego na blogu :D czy wrócisz do pisania o budowlance, designerskich meblach, DIY i tak dalej? ta tematyka mnie bardziej interesuje, a coraz mniej osób bloguje o wnętrzach :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak planuje znów pisać więcej. Ale o budowlance. Raczej techniczne wpisy. Jeśli chodzi o zakres wnętrz to ewentualnie o własnych realizacjach projektowych. Cieszę się że czujnie śledzisz co się i mnie dzieje. Dziękuję

   Usuń
 2. Paryż albo Wiedeń.
  Loty "ogarnięte" tzn znalezione.
  Nad finalną destynacją jeszcze sie do jutra zastanawiamy.
  Proszę o podpowiedź-gdzie- w jakiej dzielnicy, na co zwrócić uwagę- szukać noclegu, żeby był dobrą bazą wypadową do zwiedzania.
  A może ktoś ma coś konkretnego do polecenia?

  OdpowiedzUsuń
 3. też dawno tu nie zerkałam i nie spodziewałam się wpisu o stolicach. zawsze to jakaś odmiana blogowa, choć przyznaję że chętniej bym poczytała o stylowych meblach, aranżacjach czy tym podobnych tematach :)

  OdpowiedzUsuń
 4. przydałyby mi się jakieś inspiracje na projekty łazienki, bo o salonie czy sypialni dużo się pisze, są nawet wpisy o pokojach dziecięcych czy kuchniach, a o łazienkach właśnie mało. co teraz jest na topie, jakie style i akcesoria są modne?

  OdpowiedzUsuń