O mnieCześć,
witaj na moim blogu.


Jestem Patrycja i mieszkam na Śląsku, ale myślę, że w sieci nie ma to żadnego znaczenia. Piszę głównie o tematyce wnętrzarskiej, dzielę się tym jak wygląda moje mieszkanie (TUTAJ), odnawiam także stare meble. Lubię wnętrza oryginalne i kolorowe. Myślę, że nic tak nie nadaje charakteru wnętrzu jak dobra tapeta, lampa lub pamiątka z ciekawą historią. Lubuję się w meblach i przedmiotach vintage. Będę też poruszać tematy ekologii i historii powiązanej z urządzaniem się i z budownictwem.


Od powrotu do Polski zajmuję się home staginiem, czyli przygotowywaniem nieruchomości do sprzedaży i do wynajmu. Więcej o tym czym się zajmuję na niezwyklemiejsce.pl. Poza tym  jestem asystentem projektanta i pracuję przy projektach konstrukcyjnych i architektonicznych. Interesuje mnie fizyka budowlana i zakres cieplny.


Prywatnie jestem mamą i żoną, kocham czekoladę, lubię szyć na maszynie, czytać książki i fotografować. Marzą mi się podróże na północ, wschód i zachód. Jestem osobą, która lubi żyć na pełnych obrotach, ale także doceniającą zwykłe i drobne szczegóły dnia codziennego.Jestem otwarta na wszelką współpracę.
Także długoterminową ;) 

Zapraszam do kontaktu drogą e-mailową:  
domowo158@gmail.com Poszukujesz home stagera? 
Chcesz szybciej sprzedać swoją nieruchomość?
Potrzebna Ci szybka metamorfoza wnętrza?

1 komentarz: