O mnieCześć,


Jestem Patrycja i mieszkam na Śląsku, ale myślę, że w sieci nie ma to żadnego znaczenia, bo tutaj to tak jakbym była wszędzie...
 
Jeśli szukasz inspiracji wnętrzarskich, gotowych porad i rozwiązań jak poprawić wizerunek swojego lokum to jestem pewna, że znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Lubię wnętrza oryginalne i kolorowe. Lubuję się w meblach i przedmiotach vintage. Od niedawna staram się urządzić jak najlepiej swoje własne mieszkanie, dlatego możesz podglądać jak mi to wychodzi TUTAJ. Jak na razie odnawiałam dla nas kilka starych mebli, w tym starą meblościankę, wykonywaliśmy z mężem także własne projekty meblarskie. Myślę, że nic tak nie nadaje charakteru wnętrzu jak dobra tapeta, lampa lub pamiątka z ciekawą historią.

Od powrotu do Polski zajmuję się home staginiem, czyli przygotowywaniem nieruchomości do sprzedaży i do wynajmu. Zapewne natrafisz tutaj na niejeden wpis podpowiadający ciekawe, kreatywne i sprytne rozwiązania jak sobie poradzić przy wynajmie lub sprzedaży nieruchomości. Więcej o tym czym się zajmuję na niezwyklemiejsce.pl. Poza tym  jestem asystentem projektanta i pracuję przy projketach konstrukcyjnych i architektonicznych.


Mam dusze artystki i/bo mam wiele zainteresowań. Niektóre szybko przemijają, choć pewnie do nich jeszcze kiedyś wrócę; inne trzymają się mnie dłużej, jak fotografia, odnawianie mebli, no i urządzanie wnętrz; kolejne wracają co jakiś czas jak rysunek; a jeszcze inne dopiero przede mną, jak wytwarzanie ceramiki czy grafika komputerowa. Aktualnie wciągnęłam się porządnie w haftowanie i szycie.

Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych dzieci, kocham czekoladę, lubię szyć na maszynie, czytać książki i fotografować. Marzą mi się podróże na północ, wschód i zachód oraz własna mała manufaktura... Jestem osobą, która lubi żyć na pełnych obrotach, ale także doceniającą zwykłe i drobne szczegóły dnia codziennego.Jestem otwarta na wszelką współpracę.
Także długoterminową ;) 

Zapraszam do kontaktu drogą e-mailową:  
domowo158@gmail.com 
lub  
niezwyklemiejsce@gmail.com


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza