O mnieCześć,


Jestem Patrycja i mieszkam na Śląsku, ale myślę, że w sieci nie ma to żadnego znaczenia, bo tutaj to tak jakbym była wszędzie...
 
Jeśli szukasz inspiracji wnętrzarskich, gotowych porad i rozwiązań jak poprawić wizerunek swojego lokum to jestem pewna, że znajdziesz tutaj coś dla siebie.

Lubię wnętrza oryginalne i kolorowe. Lubuję się w meblach i przedmiotach vintage. Od niedawna staram się urządzić jak najlepiej swoje własne mieszkanie, dlatego także możesz podglądać jak mi to wychodzi. Jak na razie odnawiałam dla nas kilka starych mebli, w tym starą meblościankę, wykonywaliśmy z mężem także własne projekty meblarskie. Myślę, że nic tak nie nadaje charakteru wnętrzu jak dobra tapeta, lampa lub pamiątka przypominająca ciekawą historię.

Od powrotu do Polski zajmuję się home staginiem, czyli przygotowywaniem nieruchomości do sprzedaży i do wynajmu. Zapewne natrafisz tutaj na niejeden wpis podpowiadający ciekawe, kreatywne i sprytne rozwiązania jak sobie poradzić przy urządzaniu wnętrz. Więcej o tym czym się zajmuję na niezwyklemiejsce.pl 


Mam dusze artystki i/bo mam wiele zainteresowań. Niektóre szybko przemijają, choć pewnie do nich jeszcze kiedyś wrócę; inne trzymają się mnie dłużej, jak fotografia, odnawianie mebli, no i urządzanie wnętrz; kolejne wracają co jakiś czas jak rysunek; a jeszcze inne dopiero przede mną, jak wytwarzanie ceramiki czy grafika komputerowa.

Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych dzieci, kocham czekoladę, lubię szyć na maszynie, czytać książki i fotografować. Marzą mi się podróże na północ, wschód i zachód oraz własna mała manufaktura... Jestem osobą, która lubi żyć na pełnych obrotach, ale także doceniającą zwykłe i drobne szczegóły dnia codziennego.Jestem otwarta na wszelką współpracę.
Także długoterminową ;) 

Zapraszam do kontaktu drogą e-mailową:  
domowo158@gmail.com 
lub  
niezwyklemiejsce@gmail.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz